EDUKACJA DZIECI

Shape

Zajęcia z języka angielskiego
dla maluszków!

Chcesz aby Twoje dziecko już od wczesnych lat dziecięcych rozpoczęło kontakt z nowym językiem? Zgłoś je do nas – my prowadzimy zajęcia z języka angielskiego dla dzieci od 1 roku życia.

Nauka języka odbywa się przy wykorzystaniu metod nauki i zabawy, a zajęcia są niesamowitą okazją do radosnego odkrywania świata.

Nie czekaj – przyszłość Twojego dziecka jest w Twoich rękach!

Żłobek Klub Malucha Małe Rączki
Zajęcia z sensoplastyki

Zajęcia
z sensoplastyki

Dla maluchów organizujemy np. zajęcia integracji sensorycznej, które są doskonałym sposobem na wspieranie rozwoju każdego dziecka poprzez stymulowanie zmysłów.

Zajęcia z sensoplastyki połączone są z warsztatami kulinarnymi, co jeszcze bardziej je uatrakcyjnia, pozwalając dziecku samemu dotykać, ugniatać, smakować – czyli wszystko to, co każdy mały odkrywca lubi najbardziej.

Zajęcia
zumbini

Prowadzone przez wykwalifikowanego trenera Zumba/Zumbini dla dzieci Dianę Smolarz. Każde dziecko uwielbia te zajęcia, gdyż jest w ciągłym ruchu, a poprzez ruch i zabawę dziecko poznaje świat.

Żłobek Klub Malucha Małe Rączki

Codzienne Bezpieczeństwo

Przestrzegamy wytycznych wprowadzonych w walce z COVID-19. Dbamy o bezpieczeństwo naszych maluszków, posiadamy osłony zabezpieczające np. kaloryferów czy kontaktów, a co kilka tygodni i w razie potrzeby będziemy wykonywali ozonowanie placówki własnym ozonatorem.

Plac zabaw na posesji

Atutem żlobka jest bezpieczny, ogrodzony plac zabaw, z konstrukcjami dostosowanymi do wieku dzieci. Ogródek jest wyposażony w zjeżdżalnie, bujaki, stoliczek, różne gry i zabawy ogrodowe.

Sale zabaw i odpoczynku

W naszym żłobku dzieci będą przebywały w dwóch nowocześnie urządzonych salach, podzielonych ze względu na wiek i predyspozycje. Zorganizowane zostały oddzielna jadalnia i sypialnia, aby dzieci miały komfort zabawy i odpoczynku.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2021 Klub Malucha Małe Rączki - r4y.pl