Żłobek w Sierakowicach

Dlaczego właśnie żłobek?

Każde dziecko, a w szczególności małe powinno czuć się bezpieczne, kochane, swobodne, wtedy prawidłowo się rozwija. Małe dzieci są ufne, ciekawe świata, otwarte na nowe doświadczenia i chętne do każdego rodzaju aktywności. Zabawa jest przecież pierwszą i najważniejszą aktywnością każdego maluszka, można śmiało powiedzieć pierwszą edukacją. Moim celem jest zorganizowanie dla dzieci szeregu aktywności takich jak zajęcia z nauczycielem języka angielskiego, zajęcia sensoplastyki i zajęcia ruchowe zumbini, aby mogły każdego dnia przeżywać wyjątkową przygodę w żłobku a ich rozwój był harmonijny i swobodny.

W naszym żłobku każdy maluszek znajdzie miejsce dla siebie, chętnie odkrywając świat i pewnie krocząc naprzód.

Drodzy Rodzice,

Z zamiłowania i pasji do dzieci otworzyłam swoją pierwszą placówkę – żłobek. Było to moje marzenie, a stało się też drogą życiową. Jestem mamą dwójki dzieci: Weroniki i Wojtka.

Swoje pierwsze kroki jako pedagog stawiałam we własnym domu, co pozwoliło mi poczuć emocje i potrzeby małego dziecka w codziennych sytuacjach. Od tamtej pory każdy dzień zbliżał mnie do decyzji o utworzeniu miejsca przyjaznego dzieciom. Jestem pedagogiem edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, ukończyłam także studia zarządzania oświatą.

Pracę zawodową rozpoczęłam w przedszkolu jako pomoc nauczyciela.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2023 Klub Malucha Małe Rączki - r4y.pl