Żłobek – Klub Malucha „Małe Rączki” – Rumia

Nasza kadra:

Olga Olender– Dyrektor żłobka

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku Organizacja i zarządzanie oświatą w Wyższej Szkole Społeczno – Ekonomicznej w Gdańsku oraz studia licencjackie na kierunku Edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne na Akademii Humanistyczno- Ekonomicznej w Łodzi. Posiadam certyfikat ukończenia kursu z masażu Shantala oraz certyfikat ukończenia kursu Trening Umiejętności Społecznych w pracy z dziećmi ze spektrum Autyzmu oraz Zespołu Aspergera. Z zamiłowania jestem nauczycielem, a praca z dziećmi daje mi ogromną satysfakcję i sprawia, że nadal chcę się rozwijać. Doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując w przedszkolu na stanowisku nauczyciela. Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci. Czas wolny najchętniej spędzamy wspólnie na różnych aktywnościach: rower, rolki, basen oraz spacer. Uśmiech i radość dziecka są dla mnie największą nagrodą.

Iza

Izabela Godlewska– Opiekunka dziecięca

Jestem absolwentką XXXVII Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Potockiego w Warszawie i dyplomowaną  opiekunką dziecięcą w JPB Doradztwo Personalne. Doświadczenie w opiece nad małymi dziećmi zdobywałam podczas pracy jako niania oraz praktyk zawodowych w żłobku. W swojej pracy kieruję się dobrem dziecka, jestem cierpliwą i przyjazną osobą, dla której praca z dziećmi stała się pasją, a każda chwila pełnym kreatywnych pomysłów czasem. Interesuję mnie  florystyka i prace manualne. Kocham poświęcać się jakiejś rzeczy w całości i uważam, że należy rozwijać swoje pasje i zainteresowania.

57352939_382982205624897_5126002742896099328_n

Beata Woelk– pomoc opiekunki, pracownik pomocniczy

Jestem absolwentką Zasadniczej Szkoły Zawodowej w Sierakowicach na kierunku sprzedawca. Obecnie uczę się w trybie zaocznym w Liceum Ogólnokształcącym dla dorosłych. Posiadam doświadczenie zawodowe w pracy jako sprzedawca, pracownik kwiaciarni, pracownik pomocniczy oraz niania. W żłobku ukończyłam kurs Pierwszej pomocy dla małych dzieci i niemowląt. Nianią dorywczo jestem już kilka lat i wiążę z tym zawodem swoją przyszłość. Kocham dzieci i radosne zabawy z nimi, a przy tym dbam o ich bezpieczeństwo. W placówce zajmuję się pilnowaniem czystości oraz pomocą opiekunkom w codziennej pracy. Jestem opiekuńczą i odpowiedzialną osobą, moje zainteresowania to film i opieka nad zwierzętami.

Mariola

Mariola Konefał- pomoc opiekunki

Ukończyłam Liceum Ogólnokształcące w Wejherowie oraz Szkołę Policealną w Gdyni, gdzie zdobyłam tytuł dyplomowanego technika masażysty. Doświadczenie w opiece nad dziećmi zdobyłam pracując w przedszkolu na stanowisku pomocy  nauczyciela.  Prywatnie jestem mamą dorosłego już syna, jednak praca  z małymi dziećmi daje mi satysfakcję i sprawia radość. Jestem osobą ciepłą, cierpliwą i pomysłową. Swoją energię staram się spożytkować na zabawy i edukację dzieci, a także dbanie o  ich dobre samopoczucie. Moje zainteresowania to podróże i medycyna, lubię też spacery, a w wolnej chwili jeżdżę na rowerze. W żłobku będę zajmowała stanowisko pomocy opiekunki, natomiast aktualnie uczęszczam na kurs dla opiekunek dziecięcych. Dbając o bezpieczeństwo i sprawowanie dobrej opieki nad Państwa dziećmi posiadam ukończony kurs Pierwszej pomocy dla małych dzieci i niemowląt.