Zajęcia dydaktyczne

prowadzimy w formie zabaw edukacyjnych, wspomagając wszechstronny rozwój maluszków, doskonaląc umiejętności i zdolności dzieci, a także kształtując koordynację słuchowo-wzrokowo-ruchową.

ludzie-grający-instrumenty-muzyczne-z-nut-w-tle_1308-5843

Zajęcia muzyczno-ruchowe

dbamy o wrażliwość muzyczną maluszka poprzez zabawy ruchowe oraz uczenie się piosenek i wierszyków, zapamiętywanie ich i zabawy z rytmem​.

zasierzutny-widok-rzemioslo-akcesoria-na-drewnianym-biurku_23-2148050643

Zajęcia plastyczne

chcemy, by nasze maluszki poprzez własną inwencję twórczą wyrażały emocje, rozwijały wyobraźnię i kształtowały zdolności manualne w różnych formach plastyczno- artystycznych. Dając im możliwość wyrażania siebie obserwujemy rozwój emocjonalny, poczucie własnej wartości i działania w grupie​.

dzieci-myjące-zęby-i-ubieranie-się-w-szatni_1308-5917

Zajęcia z nauki samodzielności

chcemy, by dzieci uczyły się być samodzielne i żeby każdy nawet mały sukces sprawiał radość. Nasze opiekunki dokładają wszelkich starań, by pomóc w tej nauce i wspierać każdego malucha na drodze do samodzielności. Nauka płynie z przykładu, dlatego zajęcia edukacyjne również prowadzimy w taki sposób, by pokazać dzieciom jak stać się samodzielnym.

dzieci-bawiące-się-na-placu-zabaw_1308-24773

Zabawy na świeżym powietrzu

uważamy, że pobyt na świeżym powietrzu jest bardzo ważny dla prawidłowego rozwoju każdego dziecka, dlatego priorytetem dla nas jest częste przebywanie na własnym placu zabaw i radosne harce na konstrukcji zabawowej​.

Zabawy gimnastyczne

prowadzimy w formie gimnastyki ogólnorozwojowej z wykorzystaniem takich pomocy dydaktycznych jak: tunel edukacyjny, chusta animacyjna, woreczki, hula-hop, piłki.​

dzieciaki-jest-ubranym-kolorowych-kostiumy-rożny-superbohatera-retro-set-odizolowywający_1284-15219

Zajęcia dodatkowe

w ramach zajęć dodatkowych zapraszamy do żłobka teatrzyki, specjalnych gości i organizujemy okazjonalne uroczystości takie jak: bale karnawałowe, zabawy Andrzejkowe i wizyty np. Świętego Mikołaja​.